OSP Bierzwnica
Festyn Dziecięca Radość

Festyn Dziecięca Radość

W sobotę, 14 czerwca na boisku sportowym w Bierzwnicy spotkały się dzieci i młodzież z Ognisk TPD Okręgu Koszalińskiego oraz okolicznych miejscowości. Dziecięcej radości było co nie miara a moc jej tak ogromna, że niesprzyjająca na początku zabawy pogoda, wraz z rosnącymi emocjami na placu zabaw, przerodziła się w piękny słoneczny dzień.

Sport i rekreacja towarzyszyły nam nieustannie podczas trwania festynu. Dla każdego coś miłego - były zabawy i konkursy prowadzone przez animatorów i zespół muzyczny Dubler, konkurencje sportowe, dmuchana,,Dżungla", trampolina, przejażdżki na kucykach, malowanie twarzy, szczudlarz, strzelanie z łuku a także nauka robienia ogromnych baniek mydlanych. Mogliśmu również podziwiać prezentację umiejętności psów policyjnych z KPP Świdwin oraz pokazy OSP Bierzwnica.

Zabawę uświetniły występy artystyczne dzieci, które zaprezentowały swoje zdolności wokalne, taneczne i recytatorskie. Nie zabrakło również pysznego poczęstunku: były kiełbaski z grila, grochówka, słodkie bułki i owoce.

Organizatorzy zabaw Towarzystwo Przyjaciół Dzieci, Gmina Świdwin oraz Zespół Szkół w Bierzwnicy dziękują wszystkim przybyłym dzieciom i ich opiekunom za wspólną zabawę i serdecznie zapraszają na kolejny festyn w przyszłym roku.

   O to filmik z pokoazu.

    http://www.youtube.com/watch?v=ku2_12tJYow

Dołącz do nas
Google+