OSP Radowo Małe

Rozliczenie akcji sprzedarzy kalendarzy strazackich na 2016 r.

Już po raz trzeci strażacy z gminy Radowo Małe rozprowadzali kalendarze. Na posiedzeniu Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP RP w Radowie Małym podsumowano wyniki tej akcji

21 grudnia zeszłego roku w remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Radowie Małym odbyło się posiedzenie Zarządu Oddziały Gminnego ZOSP RP w Radowie Małym. Jednym z tematów omawianych w czasie tego spotkania było rozliczenie akcji sprzedaży kalendarzy strażackich. Akcja ta była prowadzona przez strażaków z gminy Radowo Małe już po raz trzeci. Niestety w tegorocznym rozprowadzaniu kalendarzy nie wzięli udziału druhowie z OSP Gostomin.
W tym roku strażacy, w czasie akcji rozprowadzania kalendarzy, zebrali kwotę 5576 zł i 33 grosze 0OSP Radowo Małe – 3599.23 zł, OSP Czachowo – 1404,00 zł, OSP Siedlice – 573 ,10 zł). Po zapłaceniu kosztów wydrukowania kalendarzy w kasie strażakom zostało 4576,33 zł. Jest to o 670,41 zł więcej niż w zeszłym roku.
Pieniądze te w całości zostaną przeznaczone na zakup umundurowania, wyposażenia i sprzętu dla strażaków.
Serdecznie dziękujemy za wsparcie udzielone strażakom z tereny gminy Radowo Małe. Dziękujemy za zrozumienie dla naszej akcji. Dziękujemy wszystkim, którzy nas wsparli.
Ponieważ zostało nam jeszcze kilka kalendarzy, zachęcamy do ich nabywania. Można to zrobić bądź osobiście zgłaszając się do strażaków, bądź składając zamówienie poprzez pocztę elektroniczną, wysyłając wiadomość pod adres: ospradowo998@wp.pl

 

Dołącz do nas
Google+