OSP Radowo Małe
Kalendarze Strażackie na 2016 r.

Kalendarze Strażackie na 2016 r.

To już po raz trzeci strażacy z naszej gminy zapukają do Państwa domów z nowymi kalendarzami

To już trzeci rok, gdy strażacy z jednostek OSP z terenu gminy Radowo Małe zastukają do domów mieszkańców gminy z kalendarzami. Tym razem poszerzyliśmy naszą ofertę. W tym roku kalendarze, zgodnie zresztą z zeszłorocznymi sugestiami, będziemy sprzedawać w dwóch rozmiarach A2 i A3.

Dzięki Państwa wsparciu w ciągu tych dwóch lat mogliśmy zakupić umundurowanie i sprzęt. Jest to dla nas ważne, gdyż pieniądze na zakupy jakiegokolwiek sprzętu jednostki z OSP Siedlice, OSP Czachowo i OSP Gostomin muszą pozyskiwać same. Jedynie OSP Radowo Małe, jako jednostka należąca do Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego pozyskała z gminy 6 tysięcy złotych. Biorąc pod uwagę, że sprzęt strażacki jest drogi i tak na przykład mundur bojowy kosztuje około 2 tys. zł, to te 6 tys. to niewiele.

Pozostałe środki wszyscy musieliśmy zdobyć sami. I właśnie dlatego po raz kolejny ruszamy w teren z kalendarzami i właśnie dlatego liczymy na Państwa wsparcie. Bez Państwa pomocy.

A brakuje nam rzeczy naprawdę podstawowych. Żadna, z czterech jednostek działających na terenie gminy, nie jest w pełni wyposażona.
Dlatego prosimy o zrozumienie i pomoc

Druhowie OSP Gminy Radowo Małe

Dołącz do nas
Google+