OSP Radowo Małe
Z wizytą u Lenki

Z wizytą u Lenki

Już po raz kolejny Nasi Druhowie odwiedzili chorą Lenke, przekazując jej rodzicą zebrane nakrętki

Już po raz kolejny strażacy z gminy Radowo Małe niewzywani alarmowo, po cywilnemu i busem pojawili się w Karsku koło Nowogardu. I jak poprzednio celem ich wizyty było przekazanie zebranych nakrętek rodzicom chorej Lenki, państwu Kubickim.
Tak strażacy jak i mieszkańcy gminy zebrali tym razem naprawdę sporo nakrętek, było tego kilka worków. Pieniądze uzyskane ze sprzedaży nakrętek zostaną przeznaczone na sfinansowanie letniego turnusu rehabilitacyjnego dla Lenki.
Nasza akcję zbierania nakrętek będziemy kontynuowali. Prosimy też wszystkich o zbieranie i przekazywanie strażakom nakrętek. Są one i nadal będą potrzebne, gdyż Lenka wymaga ciągłej rehabilitacji. Jednocześnie, jak zapewniają nas rodzice dziewczynki, prowadzona rehabilitacja przynosi efekty.
My strażacy tak we własnym imieniu jak i w imieniu rodziców Lenki serdecznie dziękujemy za udzieloną pomoc, przekazana w formie zebranych nakrętek. Jest to bardzo prosty i nic nie kosztujący sposób pomagania potrzebującym, więc pomagajmy dalej, bo warto pomagać.

Dołącz do nas
Google+