OSP Radowo Małe
Akcja PIT-y 2015

Akcja PIT-y 2015

Akcja PIT-y 2015 w których to rozliczaliśmy sie za rok 2014, przyniosła naszej jednostce niespodziewany ale miły efekt.

Zarząd Wojewódzki ZOSP RP województwa zachodniopomorskiego w piśmie skierowanym do naszej jednostki poinformował nas o efektach zbiórki pieniędzy na rzecz naszej jednostki w ramach akcji przekazywania 1% podatku. Treść pisma była dla nas ogromnym zaskoczeniem. Nikt z nas nie spodziewał się takiej kwoty. W tym roku OSP radowo Małe, dzięki życzliwości Podatników, którzy zechcieli nas wspomóc, zebrało 1.020, 23 zł. Jest to kwota ponad dwukrotnie większa niż w zeszłym roku.
Pieniądze te znajdują się na naszym koncie w Zarządzie Wojewódzkim i mogą i będą przeznaczone tylko i wyłącznie na zakup umundurowania, sprzętu i wyposażenia strażackiego.
Serdecznie dziękujemy tym wszystkim, którzy przekazali nam 1% swojego podatku.
Państwa wsparcie jest dla nas bardzo ważne, gdyż dzięki tym pieniądzom możemy jeszcze lepiej i skuteczniej nieść pomoc, tym którzy jej potrzebują. Rosnąca z roku na rok kwota przekazana nam w ramach 1% podatku cieszy nas nie tylko z racji pozyskanych pieniędzy, ale także, a może przede wszystkim, dlatego, że wpłaty te świadczą o Państwa rosnącej życzliwości wobec nas. A to jest dla nas o wiele ważniejsze.
Co roku mamy postanowienie poprawić nasz wynik, jeśli chodzi o zbieranie pieniędzy z 1%. Mamy świadomość, że po tegorocznym sukcesie w roku 2016 będzie to bardzo trudne. Wierzymy jednak, że wspólnie nam się to uda. Jest to ważne i potrzebne zwłaszcza w obliczu faktu, że w budżecie gminy na rok 2016 kwota na utrzymanie jednostek OSP z terenu naszej gminy, po raz kolejny została zmniejszona.

Dołącz do nas
Google+