OSP Radowo Małe
POMÓŻ NAM POMAGAĆ!!!

POMÓŻ NAM POMAGAĆ!!!

Pomóż Nam Pomagać!!!

Pomóż Nam Pomagać!!!

 Kiedy prośby do Władz, Zarządców i Zwierzchników nie zostają wysłuchane, zwracamy się do Was – do Społeczeństwa.
Jesteśmy druhami z Ochotniczej Straży Pożarnej z Radowa Małego. Gdy tylko zawyje syrena jesteśmy gotowi by ratować ludzi, zwierzęta a często nawet dobytek całego życia. Jesteśmy Strażakami. Straż jest bardzo ważną częścią naszego życia. Z pasją i oddaniem poświęcamy swój wolny czas by się doszkalać. Rezygnujemy ze skromnych strażackich wynagrodzeń by choć odrobinę udoskonalać nasz wysłużony wóz. Własnymi rękoma wykonujemy najpilniejsze renowacje remizy. A jest co naprawiać. Nasza remiza składa się z garażu i dwóch pomieszczeń użytkowych, w których m.in. przygotowujemy się do akcji, uzgadniamy terminy kursów i szkoleń, decydujemy o zakupie najpotrzebniejszych sprzętów.
Naszym marzeniem jest by choć zbliżyć się posiadanym sprzętem i wielkością garaży do innych jednostek. Aby zaadoptować, podwójny garaż po dawnych stanowiskach autobusowych oraz kupić w stanie dobrym używany wóz strażacki no albo nowy z niezbędnym wyposażeniem potrzebujemy Waszej pomocy. Dla nas samych jest to trudne do osiągnięcia. Jednak wierzymy, że z Waszą pomocą może się udać, że osiągniemy wyznaczony cel i spełnimy nasze strażackie marzenie.
Wszystko co robimy, robimy dla Was. Jeśli nie jest Wam obojętny los naszej jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej prosimy o skromne wpłaty. Każda złotówka przybliża nas do celu.

Każdy z Was może kiedyś potrzebować naszej pomocy – pomóżcie i nam.

Darowizny można przesyłać na numer konta: 82937510382600025620000010 , w tytule przelewu prosimy wpisać „ pomoc dla osp radowo”

Dołącz do nas
Google+