OSP Nastazin
OSP Nastazin #DamPiątaka dla strażaka

OSP Nastazin #DamPiątaka dla strażaka

Życząc wszystkim udanych i przede wszystkim bezpiecznych wakacji przypominamy, że nasza akcja #DamPiątaka nadal trwa! Dziękujemy, że tak wielu z Was wspiera nasze działania. Suma na koncie wciąż rośnie, jesteśmy Wam ogromnie wdzięczni. pieniądze można nadal wpłacać, link do zrzutki https://zrzutka.pl/zakup-samochodu-ratowniczo-gasnicz…/wplac Dla nas każda złotówka jest bardzo ważna Jesteśmy już coraz bliżej... Liczymy na Wasze wsparcie Zawsze na posterunku OSP Nastazin

 

#DamPiątaka dla Strażaka to akcja społeczna Ochotniczej Straży Pożarnej w Nastazinie (Gmina Maszewo, województwo zachodniopomorskie), której celem jest zebranie środków na wkład własny do zakupu nowczesnego, sprawnego, wyposażonego w niezbędny sprzęt pojazdu gaśniczego,który służyć będzie do akcji ratunkowych na terenie gminy Maszewo, powiatu goleniowskiego, województwa Zachodniopomorskiego.

Nasza jednostka potrzebuje rozwoju, dlatego zmobilizowaliśmy się do tego aby wspólnymi siłami doprowadzić do możliwości zakupu samochodu. To nasze wspólne marzenie, którego realizacja przyczyni się podniesienia skuteczności niesionej przez nas pomocy. Bezpieczeństwo lokalnego społeczeństwa jest dla nas priorytetem.

Dołącz do nas
Google+