OSP Nastazin
Dziękujemy sponsorowi - nasz dobry d(r)uch :)

Dziękujemy sponsorowi - nasz dobry d(r)uch :)

Rok 2013 przyniósł wiele zmian w naszej jednostce zarówno tych materialnych jak i mentalnych, a zdobywane kursy i szkolenia podniosły nasze morale i nadały pewności w czasie działań. W galerii możecie obserwować postępy naszych prac, udostępniamy i chwalimy się na każdej płaszczyźnie bo mamy czym.               Okazuje się, że obecny rok zapowiada się równie pracowity. Zaczęliśmy od renowacji skrytek, w tym momencie jesteśmy na etapie wymiany gumy na podłodze w kabinie i przedziale (takie detale)
Gro inwestycji pokryły nam pieniądze od sponsorów, tak też stanie się w tym roku!!!
              Priorytetem na dzień dzisiejszy jest przyłącze wodno-kanalizacyjne, wydawać by się mogło, że to standard,
ale jak się okazuje w naszej remizie jest to jeszcze dość egzotyczny temat :/.
Jednak jesteśmy na dobrej drodze po rozmowach komendanta gminnego z przedstawicielem Zakładu Komunalnego wszystko wskazuje na to, że już w kwietniu ,, straż będzie miała wodę”. W Naszym interesie jest rozprowadzenie po strażnicy jak i przygotować zaplecze sanitarne. Ale co ze ściekami?
Prywatny inwestor ( nasz dobry duch), który zawsze nas wspiera i tym razem nie zawiódł i przekazał nam zawrotną kwotę ok. 2 tys. zł na zakup szamba betonowego. Nigdy oficjalnie nie powiedzieliśmy kto to jest… ,,bo i po co” jak sam mówi. Brać strażacka z Nastazina dobrze wie i oczywiście serdecznie dziękuje.

Dołącz do nas
Google+