OSP Nastazin
Zrzutka na samochód ratowniczo - gaśniczy

Zrzutka na samochód ratowniczo - gaśniczy

Witamy serdecznie, dawno nas tu nie było, ale nie znaczy to, że nic się u nas nie dzieje. Wręcz przeciwnie cały czas na wysokich obrotach. Mało zdarzeń, za to szkolenia, ćwiczenia i inne inicjatywy pochłaniają nam sporo czasu.

Najgorsza w życiu jest bezsilność, wie to każdy z nas. Możesz się bardzo strać, a na koniec usłyszysz ,, chwała Wam za to "
Słowa, które rodzą  uśmiech i napędzają do dalszego działani. Inaczej brząmią gdy masz nowoczesny sprzęt, uzbrojonych strażaków i skupiasz się tylko na szkoleniach i działaniach ratowniczo- gaśniczych, a nie po każdym wyjeździe leżysz pod samochodem i naprawiasz kolejną usterkę .  W naszej gminie żarty się skończyły w momencie wprowadzenia planu naprawczego, który ogranicza wydatki przez kolejne trzy lata, co za tym idzie?! szans na nowe samochody nie ma, a używane z zagranicy... sami wiecie CNBOP ;/
Chciałoby się powiedzieć biednemu zawsze wiatr w oczy, można też sparafrazować ,, jak nie wiatr w oczy to ch..j w d...pę"
W każdym razie zbierając wszelkie aspekty, sprzęt, lokalizacja, budżet - jesteśmy na straconej pozycji. Drogi w kiepskim stanie, ostatnio nawet jedną doraźnie załataliśmy by dojechać szybciej do miejsca zdarzenia, a przy okazji oszczędzić ,,DZIADKA" 
Postanowiliśmy zwrócić się o pomoc do społeczeństwa i zorganizować zrzutkę na wkład własny do zakupu nowego samochodu.
Wiemy, ze nie będzie to łatwe i trochę może naiwne, ale dlaczego nie?! Dlatego też prosimy o udostępnienie na profilach Waszych jednostek naszej akcji. Link do zrzutki znajduje się https://zrzutka.pl/zakup-samochodu-ratowniczo-gasniczego-dla-osp-nastazin-hb44my

Zapraszamy również na nasz profil, gdzie możecie zaczerpnąć więcej informacji -  www.facebook.com/OSPNastazin/

Dołącz do nas
Google+