OSP Bierzwnik

Skróć czas przybycia jednostek straży pożarnej do miejsca zdarzenia

Jeśli jesteś mieszkańcem powiatu choszczeńskiego i chcesz aby dzwoniąc na numer alarmowy straży pożarnej Twoje zgłoszenie zostało przyjęte kilkanaście sekund szybciej wpisz się do naszej „BAZY ABONENTÓW MIESZKAŃCÓW POWIATU CHOSZCZEŃSKIEGO”.

eśli jesteś mieszkańcem powiatu choszczeńskiego i chcesz aby dzwoniąc na numer alarmowy straży pożarnej Twoje zgłoszenie zostało przyjęte kilkanaście sekund szybciej wpisz się do naszej „BAZY ABONENTÓW MIESZKAŃCÓW POWIATU CHOSZCZEŃSKIEGO”.

Dane osoby wpisanej do bazy podczas przyjęcia zgłoszenia przez stanowisko kierowania KP PSP Choszczno są widoczne na ekranie monitora i mogą zostać automatycznie umieszczone w karcie zdarzenia. Osoby dodane do bazy wzywając straż pożarną skrócą czas przyjęcia swojego zgłoszenia, unikną pomyłek językowych, co w rezultacie przyśpieszy interwencje straży pożarnej. Dane bazy nie będą nikomu udostępniane oraz będą wykorzystywane tylko podczas obsługi telefonów alarmowych KP PSP Choszczno. Zwracamy się z prośbą o przekazanie informacji do jak największej liczby mieszkańców powiatu choszczeńskiego. Wpisz się do naszej bazy

Dołącz do nas
Google+