OSP Łukta
Najpopularniejsza Jednostka powiatu Ostródzkiego

Najpopularniejsza Jednostka powiatu Ostródzkiego

Jednostka OSP Łukta wygrała plebiscyt na Najpopularniejszą Jednostkę Powiatu Ostródzkiego!


„Gdy zawyje syrena rzucają wszystko i biegną, by nieść pomoc innym. Nie bez przyczyny w rankingu zawodów wzbudzających największe zaufanie od lat zwyciężają strażacy. A w naszym plebiscycie na Najpopularniejszą Ochotniczą Straż Pożarną, w powiecie ostródzkim zwyciężyli druhowie z Łukty. Gratulujemy!”
Takimi słowami zaczyna się artykuł napisany w Gazecie Ostródzkiej. W numerze 17. Z dnia 29.04-05.05 można przeczytać wywiady przeprowadzone z druhami z naszej jednostki. Jest to forma nagrody za wygrany plebiscyt. 8 maja w Olsztynie odbył się Wojewódzki Dzień Strażaka. Przedstawiciele naszej jednostki druh Robert Dobrosielski, druh Łukasz Langowski i druh Tomasz Pyrzanowski wzięli udział w uroczystościach, podczas których odebrali dyplom i pamiątkowy upominek.
Cieszymy się, że nasza jednostka wygrała ten ranking. Dzięki temu, możemy pokazać, że w łukciańskiej jednostce dzieje się dużo. W tym roku będziemy obchodzić 70 lat OSP Łukta, jest to również piękny prezent od ludzi, którzy na nas głosowali, dlatego z tego miejsca chcielibyśmy bardzo podziękować za wszystkie oddane głosy, to dzięki Wam, mogliśmy zająć I miejsce, pokonując inne jednostki z powiatu ostródzkiego

Dołącz do nas
Google+