OSP Braniewo
VII Wojewódzkie Zwody Sportowo-Pożarnicze MDP

VII Wojewódzkie Zwody Sportowo-Pożarnicze MDP

VII Wojewódzkie Zwody Sportowo-Pożarnicze Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych województwa warmińsko-mazurskiego

W niedzielę 1 czerwca 2013 r. na Stadionie w Kurzętniku odbyły się VII Wojewódzkie Zwody Sportowo-Pożarnicze Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych województwa warmińsko-mazurskiego. Zawody rozgrywano według międzynarodowego regulaminu CTiF w dwóch konkurencjach: rozwinięcie bojowe i sztafeta pożarnicza 400 m. z przeszkodami. W zespołach było po 9 zawodników plus jeden rezerwowy, w wieku od 10 do 16 lat.

Z powiatu braniewskiego  w zawodach brała udział 1 druzyna w składzie: Wojciech Kowalski,Szyc Dawid,Natalia Tymecka, Adela Czekawy,Wikowski Łukasz, Portka Natalia, Szyc Mateusz,Jakub Maziuk, Siennicki Bartosz i Martyna Kruszyńska. Opiekunem drużyny była Aleksandra Janulewicz. Oczywiście nie mogło zabraknąć kibiców druha Prezesa Jerzego Welke, druhny Ireny Maziuk(KDP)Darii Kożłowskiej(MDP),Pani Urszuli Szyc ( rodzic) oraz druhen z MDP OSP Frombork.

Drużyna MDP OSP Braniewo w biegu sztafetowym zajęła 18 miejsce,w biegu sztafetowym 8 miejsce. Zawody zakończyły się po godz. 16, uhonorowaniem czołowych drużyn. Wszystkie drużyny otrzymały okolicznościowe dyplomy za udział w zawodach oraz podziękowania za sportową rywalizację, propagowanie sportów pożarniczych i znakomitą zabawę. Pogoda tego dnia dopisała, więc wszyscy doskonale się bawili i wrócili do domów uśmiechnięci.

Fotorelacja Aleksandra Janulewicz,Urszula Szyc, Irena Maz oraz druhny i druhowie z Mdp Braniewo im. Antoniego Wiśniewskiego. ZAPRASZMY NA Fanpage MDP Braniewo tam znajdziecię duzo więcej zdjęć z opisem i nie tylko :)

ZWYCIĘZCĄ ŻYCZYMY POWODZENIA NA ELIMINACJACH CENTRALNYCH I POZDRAWIAMY WSZYTKICH UCZESTNIKÓW ZAWODÓW :)

Dołącz do nas
Google+