OSP Braniewo
Dzień Strażaka

Dzień Strażaka

Ochotnicza Straż Pożarna serdecznie zaprasza na obchody Dnia Strażaka, które odbędą się w dniach 03 – 04.05.2014 r.

Ochotnicza Straż Pożarna serdecznie zaprasza na obchody Dnia Strażaka, które odbędą się w dniach 03 – 04.05.2014 r.

03.05.2014 od godz. 16:00 zapraszamy do naszej remizy. W tym dniu będziemy świętowali razem z Młodzieżową Drużyną Pożarniczą. Przewidziane są atrakcje w naszym ogródku, pokaz sprzętu, gry i zabawy oraz ognisko. Serdecznie zapraszamy wszystkich bez wyjątku – każdy gość będzie mile widziany.


04.05.2014 rozpoczynamy od godz. 17:00 przejazdem przez miasto wozów strażackich zarówno Państwowej Straży Pożarnej, Wojskowej Straży Pożarnej jak i Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu gminy Braniewo. Następnie w Bazylice Mniejszej pw. Św. Katarzyny odbędzie się Msza Święta w intencji wszystkich strażaków. Po mszy około godz. 19:00 w Braniewskim Centrum Kultury odbędzie się uroczysta akademia, na której zostaną wręczone medale i odznaczenia dla zasłużonych druhów.


Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Braniewa do uczestnictwa w tych obchodach. Mamy nadzieję, że przyjdziecie zarówno do naszej remizy w dn. 03 maja ale także będziecie Państwo uczestniczyli w obchodach w dniu następnym.


Mamy nadzieję, że może znajdzie się ktoś kto poczuje, że chciałby bezinteresownie nieść pomoc innym i zapragnie dołączyć do nas i zostać Strażakiem Ochotnikiem. Będziemy w remizie i bardzo chętnie opowiemy jak to jest.

 

Poniżej kilka fotek z zeszłego roku ...

Dołącz do nas
Google+