Nasza remiza


Wszelkie zapytania dotyczące wynajmu sali prosimy kierować telefonicznie pod numerem: 515 869 800       

    Nasza Straż posiada dwie funkcjonalne sale do wynajęcia. Pierwsza sala znajduje się w budynku głównym OSP i może pomieścić do 140 osób. Sala posiada zaplecze magazynowo-kuchenne a także sanitarne. Przeznaczona jest do organizacji większych przyjęć oraz uroczystości. Goście naszych sal, ulegają czarowi miejsca o każdej porze roku. To wspaniałe miejsce dla wszystkich, którzy cenią sobie swobodę, komfort zabawy i rozmów towarzyskich. To także idealne  miejsce do zrealizowania pięknej sesji zdjęciowej.

 

ds.jpgBudynek główny OSP

  

100_2480.jpg Sala główna w budynku OSP

 

           Sala druga znajduje się w Domu Kultury w Ciągowicach (50m od remizy) cały obiekt znajduje się we władaniu OSP Ciągowice. Jest to bardzo nowoczesna sala mogąca pomieścić do 50 osób. Posiada nowoczesne zaplecze magazynowo kuchenne ,sanitarne oraz plac zabaw dla dzieci. Jest przeznaczona do organizacji mniejszych imprez ,uroczystości itp.

 dkc.jpg

          Poniżej przedstawiamy kilka zdjęć, jednocześnie informujemy, iż współpracujemy z firmami cateringowymi, oraz z grupą kucharsko-kelnerską do obsługi przyjęć, wesel oraz innych uroczystości. Każda z sal utrzymana jest w nowoczesnej estetyce i posiada własny niepowtarzalny wygląd oraz wyposażenie. Każdą z nich cechuje wyjątkowy klimat, dodający imprezom atmosfery, a dzięki odpowiedniemu przystosowaniu i przyozdobieniu właściwemu dla danej imprezy sprawia, że goście pozostają zawsze zadowoleni.


100_2481.jpg

 100_2483.jpg

 kuchnia.jpg

 sala-mm.jpg

 

Wszelkie zapytania dotyczące wynajmu sali prosimy kierować telefonicznie pod numerem:  515 869 800

Dołącz do nas
Google+