OSP Turza
50 lat KGW w Turzy

50 lat KGW w Turzy

9 lipca w naszej Strażnicy odbyło się święto 50-lecia Koła Gospodyń Wiejskich w Turzy

9 lipca naszą Strażnicę oddaliśmy w ręce Pań z Koła Gospodyń Wiejskich w Turzy. Panie tego dnia obchodziły święto 50-lecia istnienia Koła Gospodyń Wiejskich w Turzy. Oczywiście zostaliśmy zaproszeni na tą uroczystość. Nie zabrakło jednak innych znakomitych gości z naszego regionu. Po krótkim wstępie Panie w oryginalny sposób przedstawiły rys historyczny swojej organizacji. Nie zabrakło wierszy, przyśpiewek i występu artystycznego przygotowanego specjalnie na tą okazję. Panie podziękowały za życzliwość i wspieranie ich organizacji. Nie zapomniały także o seniorkach należących do Koła.
Po części bardzie oficjalnej nie zabrakło wielu pyszności przygotowanych przez nasze solenizantki. Punktem kulminacyjnym był okazały tort upieczony specjalnie na tę okazję. Impreza przebiegła w miłej i życzliwej atmosferze.

Solenizantkom życzymy wielu sukcesów i kolejnej tak wspaniałej rocznicy.

Dołącz do nas
Google+