OTWP 2014

OTWP 2014

WYNIKI OTWP na szczeblu miejsko-gminnym GŁOŻYNY 2014

 29 marca 2014 roku w sobotę o godzinie 8.30 w OSP Głożyny odbędbył się Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej na szczeblu miejsko-gminnym.  

P R O T O K Ó Ł

z posiedzenia jury eliminacji Miejsko-Gminnych
Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej
„MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM”
w Radlinie OSP „Głożyny” dnia 29-03-2014

Na podstawie regulaminu Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej jury eliminacji Miejsko-Gminnych w składzie:
1. MARIUSZ GAŁUSZKA - Przewodniczący
2. MARCIN WALAS - Sekretarz
3. WITOLD CICHY - członek

po dokonaniu oceny prac pisemnych zakwalifikowano do finału niżej wymienionych uczestników eliminacji Miejsko-Gminnych:

I grupa wiekowa (szkoły podstawowe)
1. BULOWSKA EWELINA - OSP „KOKOSZYCE” - 27 pkt.
2. DURCZOK DANIEL - OSP „RADLIN II” - 25 pkt.
3. GEMBALCZYK MATEUSZ - OSP „RADLIN II” - 23 pkt.
4. KAŁUŻA KAROL - OSP „ ZAWADA” - 21 pkt.
5. JURECZKA WIKTORIA - OSP „TURZYCZKA” - 20 pkt.
5. KOŹLIK MARCIN - OSP „ ZAWADA” - 20 pkt.

II grupa wiekowa (gimnazja)
1. MANOWSKI ADRIAN - OSP „KOKOSZYCE” - 28 pkt.
2. SZWEDA DARIUSZ - OSP „ZAWADA” - 23 pkt.
3. MIECHÓWKA BARTOSZ - OSP „RADLIN II” - 26 pkt.
4. LISOWSKI KRZYSZTOF - OSP „RADLIN II” - 23 pkt.
5. KURKOWSKA NATALIA - OSP „TURZYCZKA” - 18 pkt.
6. KŁOSEK PIOTR - OSP „ZAWADA” - 18 pkt.
7. DOMINIK ELŻBIETA - OSP „TURZYCZKA” - 16 pkt.
III grupa wiekowa (szkoły ponadgimnazjalne)
1. GRELA PATRYK - OSP „KOKOSZYCE” - 37 pkt.
2. MIKA RADOSŁAW - OSP „KOKOSZYCE” - 32 pkt.
3. PŁOMIŃSKI MIŁOSZ - OSP „RADLIN” - 31 pkt.
4. KURZYDYM MARCIN - OSP „ZAWADA” - 30 pkt.
5. MACIUGA MARCIN - OSP „RADLIN” - 28 pkt.
5. SOSNA DOMINIKA - OSP „GŁOŻYNY” - 28 pkt.
7. BORZĘCKA MAGDALENA - OSP „TURZYCZKA” - 23 pkt. 7. STANIEK WIKTORIA - OSP „ZAWADA” - 23 pkt. 9. KIEŁKOWSKA JUSTYNA - OSP „TURZYCZKA” - 16 pkt.
W wyniku rozgrywek finałowych kolejność zajętych miejsc przedstawia się następująco:

I grupa wiekowa (szkoła podstawowe)
1. DURCZOK DANIEL - OSP „RADLIN II” - 29 pkt.
2. GEMBALCZYK MATEUSZ - OSP „RADLIN II” - 28 pkt.
3. KAŁUŻA KAROL - OSP „ZAWADA” - 21 pkt.
4. BULOWAKA EWELINA - OSP „KOKOSZYCE” - 17 pkt.

II grupa wiekowa (gimnazja)
1. MANOWSKI ADRIAN - OSP „KOKOSZYCE” - 29 pkt.
2. LISOWSKI KRZYSZTOF - OSP „RADLIN II” - 28 pkt.
3. MIECHÓWKA BARTOSZ - OSP „RADLIN II” - 26 pkt.
4. SZWEDA DARIUSZ - OSP „ZAWADA” - 18 pkt.

III grupa wiekowa (szkoły ponadgimnazjalne)
1. PŁOMIŃSKI MIŁOSZ - OSP „RADLIN” - 31 pkt.
2. GRELA PATRYK - OSP „KOKOSZYCE” - 30 pkt.
3. MIKA RADOSŁAW - OSP „KOKOSZYCE” - 25 pkt.
4. KURZYDYM MARCIN - OSP „ZAWADA” - 14 pkt.

Za Zarząd MG ZOSP RP
w Wodzisławiu Śląskim
MARIUSZ GAŁUSZKA

Dołącz do nas
Google+