OSP Gaszowice
Kolizja

Kolizja

Dnia 09.02.2017r. o godz.15:56 zostalismy zaalarmowani do wypadku drogowego dwóch samochodów osobowych w Czernicy na skrzyżowaniu ul.Jana Barcioka i ul.Starą.

 Na miejsce udaliśmy się zastepem GLBA 1/1.25 IVECO w składzie 6 osób. Dotarliśmy jako pierwsi. Wszystkie osoby opusciły pojazdy przed naszym przybyciem. Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia,odłączeniu akumulatorów,zneutralizowaniu wycieku płynów eksploatacyjnych,pomocy w załadunku samochodów na lawetę i uprzatnięciu miejsca zdarzenia. W trakcie działań kobieta która kierowała jednym z samochodów zaczęła uskarżać się na ból w biodrze. Zespół ratownictwa medycznego zabrał poszkodowaną kobietę do szpitala. Na miejscu zdarzenia: OSP Gaszowice, 2 zastępy JRG Rybnik, 1 zastęp JRG Rydułtowy, karetka i policja.

info http://ospgaszowice.pl/ 

PRAWA AUTORSKIE

Wszelkie materiały (treści,teksty,ilustracje,zdjęcia,itp.) umieszczone na stronie ospgaszowice.pl są objęte prawem autorskim i podlegają ochronie na mocy "Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych " z dnia 4 lutego 1992 r.(tekst ujednolicony: Dz.U.2006 nr 90 poz.631).

Kopiowanie,przetwarzanie,rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora jest zabronione

Dołącz do nas
Google+