OSP Szczejkowice
4 Maja Dzień Strażaka

4 Maja Dzień Strażaka

4 Maja Dzień Strażaka

Z okazji Dnia Strażaka zarząd OSP Szczejkowice Życzy wszystkim członkom OSP Szczejkowice,Jednostkom OSP Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny  i funkcjonariuszom PSP Rybnik oraz PSP Żory dużo zdrowia, pomyślności, wytrwałości, męstwa i satysfakcji z wykonywania zawodu obdarzonego tak wielkim zaufaniem społecznym. Składamy Wam wyrazy uznania za trud i ryzyko jakie podejmujecie w ochronie życia i mienia ludzkiego. Być strażakiem to wciąż niezwykłe wyzwanie. To zaszczyt i obowiązek. To bezinteresowna służba innym, ciągła praca nad sobą i doskonalenie własnych umiejętności.
Życzymy spełnienia planów i zamierzeń, wszelkiej pomyślności osobistej oraz zadowolenia z wypełnianych obowiązków służbowych. Niech podejmowane działania przyniosą wiele satysfakcji i będą inspiracją do dalszych działań w dziele humanitarnej służby ludziom, w myśl strażackiej dewizy „Bogu na chwałę, ludziom na ratunek"

Życzy Zarząd OSP Szczejkowice

Dołącz do nas
Google+