OSP Stary Cykarzew
Aplikacja - RATOWNIK

Aplikacja - RATOWNIK

Ratownik to aplikacja zawierająca obowiązujące od 12.02.2013r. procedury ratownicze z zakresu kwalifikowanej pierwszej pomocy dla jednostek KSRG. Została stworzona z myślą o zapewnieniu wszystkim zainteresowanym szerokiego dostępu do aktualizowanej na bieżąco i poszerzanej bazy wiedzy z zakresu ratownictwa medycznego z wykorzystaniem współczesnych możliwości technicznych.

POBIERZ APLIKACJĘ "RATOWNIK"

Informacje zawarte w aplikacji są opracowane przez grono ekspertów z zakresu ratownictwa medycznego KSRG i zaakceptowane przez KG PSP.

Autorzy aplikacji nie uzyskują żadnych korzyści materialnych z ewentualnych reklam, które mogą się pojawić. Reklamy są zamieszczane automatycznie przez producenta oprogramowania do tworzenia aplikacji w Android.

Procedury są częścią opracowanych przez Komendę Główną Państwowej Straży Pożarnej "Zasad organizacji Ratownictwa Medycznego w Krajowym Systemie Ratowniczo-Gaśniczym", dotępne pod adresem http://www.straz.gov.pl/page/file.php?id=34375.Testy zostały udostępnione przez www.straz.swiebodzin.pl i są zgodne z obecnie obowiązującymi podczas egzaminów z zakresu kwalifikowanej pierwszej pomocy.

 

Źródło : KW PSP Kraków, strona internetowa aplikacji

Dołącz do nas
Google+