OSP Wisła-Jawornik
Wypadek samochodowy

Wypadek samochodowy

W dniu 13 Lutego 2013 roku (ŚRODA) o godzinie 17:23 nasza jednostka została po raz kolejny zaalarmowana przez PSK w Ustroniu-Polanie

W dniu 13 Lutego 2013 roku (ŚRODA) o godzinie 17:23 nasza jednostka została po raz kolejny zaalarmowana przez PSK w Ustroniu-Polanie do zabezpieczenia wypadku samochodwego z udziałem dwóch samochodów w Wiśle.

 Po przejechaniu kilkuset metrów zderzył się czołowo z kolejnym samochodem. Pasażerka tego samochodu - kobieta w ciąży trafiła do szpitala. Sprawca miał organizmie 2,8 promila alkoholu.

- Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 17.30 w Wiśle w rejonie skrzyżowania ulic Jawornik i Ustrońskiej. Skierowani na miejsce policjanci z drogówki i wiślańskiego komisariatu ustalili, że kierujący nissanem sunny podczas wymijania się z fiatem punto uderzył w jego bok. Sprawca nie zatrzymał się i uciekał jadąc dalej w kierunku centrum miasta. Poszkodowany zawrócił i pojechał za sprawcą kolizji. Po przejechaniu kilkuset metrów okazało się, że kierowca nissana na ulicy Ustrońskiej wjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z prawidłowo jadącym renaultem. Będąca w ciąży 27-letnia pasażerka renaulta trafiła do szpitala – relacjonuje Rafał Domagała, oficer prasowy cieszyńskiej policji.

W akcji brało 6 naszych strażaków.

Do jednostki wróciliśmy o godzinie 17:57

Dołącz do nas
Google+