OSP Iłownica
Pieczenie Ziemniaka W Iłownicy

Pieczenie Ziemniaka W Iłownicy

Serdecznie Zapraszamy Na Pieczenie Ziemniaka W Iłownicy 18.10 2014 O Godz 17:00 w Remizie Osp w Iłownicy Gwarantujemy : Pyszna kuchnie regionalna (danie obiadowe pieczony ziemniak ciasto napoje w cenie) Świetna Atmosfere zabawy biesiadnej zapewni nam zespoł DUO FENIX-DWA FYNIKI

Zespół Duo Fenix – Dwa Fyniki występuje dla ciebie już od 1993 roku. W skład grupy wchodzą Krystyna Dubik i Waldemar Kołaczyk. Od 1998 roku do artystów dołączył znany z Radia Opole Eugeniusz Koniak. Trio grało razem jako Francik i Dwa Fyniki do 2001 roku – czego owocem była pierwsza autorska płyta. Następne lata to ponowne występy w duecie. Duo Fenix śpiewa dla swoich fanów zarówno w gwarze śląskiej jak i po polsku. Do tej pory udało im się wydać 5 kaset magnetofonowych oraz osiem płyt. Grupa cały czas pracuje nad nowym menu muzycznym.

Wideoklipy autorów popularnej piosenki „Życzymy szczęścia” pojawiają się w programach telewizji Opole, Katowice, TRWAM, Polsat oraz TVS. Utwory zespołu natomiast usłyszysz w regionalnych radiach: Opole, Vanessa, Piekary, Plus. Duet dba również o swój wizerunek w Internecie, często pojawiając się na forach i portalach zajmujących się muzyką rozrywkową.

Oficjalna strona zespołu wita nas melodiami Duo Fenix, których więcej usłyszymy w zakładce MP3. Na głównej stronie oraz w zakładce Koncerty dowiemy się o zbliżających się występach duetu. Zakładka Galeria – to miejsce, które możesz współtworzyć. Jeżeli masz ciekawe zdjęcia z koncertów grupy, wystarczy, że prześlesz je na podany na stronie adres e-mail. Jeżeli jesteś ciekawy, jak na żywo wyglądają spotkania muzyczne z Dwoma Fynikami, musisz odwiedzić zakładkę Video, gdzie znajdziesz fragmenty koncertów oraz wszystkie wideoklipy. W księdze gości przeczytasz ciepłe komentarze fanów i sam będziesz mógł zostawić parę słów dedykowanych zespołowi.
http://www.duofenix.pl/
przykladowy hit

Koszt 50 zl /osoba
zapisy do 15.102014
pod numerami telefonów
605965155
338154952
600665196
organizatorami sa
OSP w Iłownicy
KGW W iłownicy
Rada Sołecka
Kolo Emerytów
PROŚIMY O UDOSTEPNIANIE WYDARZENIA

Dołącz do nas
Google+