OSP  Międzyrzecze Górne
"NOCNY ALARM II"

"NOCNY ALARM II"

W sobotę 24 maja o godzinie 19 rozpoczęła się zbiórka naszej MDP pod hasłem "NOCNY ALARM II", połączona z nocowaniem w strażnicy.

Podczas sobotniego spotkania nasza młodzież w dalszym ciągu poszerzała swoją wiedzę strażacką, uczyła się pracy w zespole, młodzi strażacy poznali również wiele nowych ciekawych zabaw.Jako opiekunowie byliśmy bardzo zdziwieni że, nasza młodzież nie wytrzymała całą noc i zasneli o 3 w nocy . Przez zmęczenie naszej młodzieży było nam szkoda ich budzić nad ranem w celu przeprowadzenia alarmu bojowego .
Pogoda za oknem nam nie dopisała, nie mogliśmy więc przeprowadzić ćwiczeń na zewnątrz ani rozpalić ogniska więc Krzysiek rozpalił grilla pod zadaszeniem . Mimo to nikt w strażnicy się nie nudził,między innymi duże emocje były podczas finału ligi mistrzów który oglądaliśmy w świetlicy ponieważ nasza młodzież była podzielona i nie wszyscy byli zadowoleni z wyniku
W niedziele rano posprzątaliśmy strażnicę o godzinie 10 rano wszyscy udali się do swoich domów. Młodym druhnom i druhom bardzo podobało się spotkanie, otrzymaliśmy wiele podziękowań za to, że już drugi raz nam się udało przeprowadzić takie nocowanie na strażnicy
Przed zakończeniem nocnego alarmu młodzież zapytała kiedy kolejna myślimy że niebawem uda nam się zrobić już 3 edycję nocnego alarmu :)
Dziękuje opiekunom Kasi i Krzyśkowi za pomoc jak i naszemu zaprzyjaźnionemu z naszą młodzieżą koledze mateuszowi

Rafał Ryszka
Opiekun MDP

Foto: Sebastian Folek

Dołącz do nas
Google+