OSP  Międzyrzecze Górne
ferie młodzieży w OSP

ferie młodzieży w OSP

W poniedziałek 2 lutego nasza młodzież rozpoczęła ferie również w strażnicy. Tego dnia byliśmy na basenie i każdy był zadowolony z tego że nie spędził czas w domu tylko wspólnie na basenie.

W środę nasza młodzież brała udział w powiatowych zawodach tenisa stołowego w Wilkowicach
zajmując miejsca na podium w poszczególnych kategoriach :
szkoła podstawowa :
III MIEJSCE Natalia Mroczko
III MIEJSCE Daniel Tolasz
Gimnazjum :
III MIEJSCE Angelika Szot
Technikum :
IIIMIEJSCE Magdalena Mroczko
stratował również Kamil Banasz i Adrian Tolasz którzy nie przeszli pierwszej rundy
W piątek wraz z opiekunem Krzyśkiem nasza młodzież udała się na zimowisko do szkoły podstawowej zaprezentować nasz sprzęt i krótko opowiedzieć o naszej pracy, a także ćwiczyliśmy do pokazu w niedzielę
W sobotę zorganizowaliśmy dyskotekę na której gościła młodzież z MDP Bujaków jak również panie opiekunki z OSP Międzyrzecze Dolne
W niedzielę odbyła się druga edycja spotkania „Z nami bezpieczniej” połączona z 5 leciem reaktywacji naszej MDP. Na spotkaniu młodzież zaprezentowała musztrę paradną ,pokaz jak strażak powinien być ubrany podczas akcji i nie tylko a także strażackie kabarety . Goście zaproszeni mogli przy czymś słodkim do kawy posłuchać sprawozdania z pracy naszej młodzieży w 2014 roku .Z okazji pięciolecia istnienia MDP każdy członek dostał pamiątkową statuetkę jak również w podziękowaniu za ofiarowaną nam pomoc młodzież wręczyła statuetki gością którzy nam pomogli w ciągu tych pięciu lat Na zakończenie spotkania można było pooglądać osiągnięcia młodzieży i poćwiczyć pierwszą pomoc na fantomie :)

Chciałbym podziękować wszystkim osobą które pomogły przygotować niedzielne spotkanie. Dziękuje wszystkim osobą które pomagały nam w przeróżnych imprezach, zawodach spotkaniach w ciągu tych pięciu lat . Również młodzieży która już od pięciu lat udziela się w szeregach naszej MŁODZIEŻOWEJ DRUŻYNY POŻARNICZEJ.

OPIEKUN MDP
RAFAŁ RYSZKA

Foto: Rafał Ryszka ,Monika Mroczko, Magdalena Mroczko, Sebastian Folek ,Krzysztof Gola , Katarzyna Mendroch

Dołącz do nas
Google+