OSP Dębnica Kaszubska
MDP podczas obchodów gminnego dnia strażaka

MDP podczas obchodów gminnego dnia strażaka

Dzień Strażaka - ważne wydarzenie w życiu naszego MDP !

W dniu 04.05 obchodziliśmy Dzień Strażaka oraz imieniny naszego patrona św. Floriana. Gminne obchody odbyły się dzisiaj 06.05. w Debnicy Kaszubskiej. Nasz Zarząd, chcąc docenić nasz wysiłek, starania, wkład w pracę na rzecz społeczeństwa, działania prewencyjne organizowane przez nasze MDP wysłał wniosek do Prezydium ZOSP RP działu gminnego o nadanie nam odznak MDP w dniu 10.02, a dnia 15.03 spotkali się i podjęli decyzję o przyznaniu nam tych wyróżnień.
Podczas ceremonii wręczenia odznaczeń dla OSP nasza drużyna została odznaczona Brązowymi i Srebrnymi Odznakami Młodzieżowej Drużyny.
Szkoda tylko ze obchody tak ważnego dla nas święta były usłane nerwami związanymi z postawą i dojściem do naszej drużyny, naszych władz w gminie i Związku.
Mimo to, my jako drużyna cieszymy się że Zarząd Ochotniczej Straży Pozarnej w Debnicy Kaszubskiej tak nas docenili za naszą pracę. Dziekujemy za to i za motywacje do dalszej pracy. Cała Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza bardzo dziękuję opiekuną za to, że interesują się nami i dla nich jesteśmy najważniejsi.
MDP DĘBNICA KASZUBSKA (M.G.)

Dołącz do nas
Google+