OSP Dębnica Kaszubska
II Bieg Strażaka o Puchar Prezesa OSP Dębnica Kaszubska im. Edwarda Izdebskiego

II Bieg Strażaka o Puchar Prezesa OSP Dębnica Kaszubska im. Edwarda Izdebskiego

Bieg ku pamięci dh Edwarda Izdebskiego - członka OSP Dębnica Kaszubska i Komendanta Gminnego

W dniu 03.06 odbył się II Bieg Strażaka o Puchar Prezesa OSP Dębnica Kaszubska im. EDWARDA IZDEBSKIEGO. 

Bieg obejmował trasę od remizy przez Las na stadion w Dębnicy Kaszubskiej, łącznie ok 3 km. W biegu można było wziąć udział w 4 kategoriach. Uczestnikami biegu mogli być wszyscy strażacy i członkowie MDP pod opieka opiekuna z terenu powiatu słupskiego. Z naszej gminy nie było innej jednostki poza Dębnica Kaszubską. Z terenu powiatu swoich reprezentantów wystawily jednostki: OSP Kępice, Bukówka oraz Lulemino. 

Wyniki biegu

Kobiety : 1. ANGELIKA SAŁAJ - OSP LULEMINO; 2. KAROLINA RĄCZKA - OSP DĘBNICA KASZUBSKA

Mezczyzni: 1. GRZEGORZ DUDA - OSP BUKÓWKA, 2. FILIP WASZAK - OSP KĘPICE, 3. MATEUSZ TERKIEWICZ - OSP DĘBNICA KASZUBSKA

Dziewczęta: 1. MAŁGORZATA GNATOWSKA - MDP DĘBNICA KASZUBSKA, 2. DOMINIKA URBANIAK - MDP KĘPICE, 3. WIKTORIA WIEWIÓRA - MDP KĘPICE 

Chłopcy: 1. PIOTR GNATOWSKI - MDP DĘBNICA KASZUBSKA, 2. PAWEŁ GANTOWSKI - MDP DĘBNICA KASZUBSKA, 3. SZYMON SADURA - MDP DĘBNICA KASZUBSKA.

Wszystkim zwycięzca w każdej kategorii zostały wręczone przez Wiceprezesa OSP, Puchary Prezeza. Pozostali na podium otrzymali medale i dyplomy. Wręczenia medali i dyplomów dokonały córki śp. Dh Edwarda Izdebskiego, które objęły bieg honorowym patronatem. 

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy i zapraszamy za rok na III edycję biegu. Szczególnie chętnie i gorąco zapraszamy druhów i druhny z terenu naszej gminy !!! 

Dołącz do nas
Google+