OSP Trzebielino
Walne Zebranie Sprawozdawcze za rok 2013

Walne Zebranie Sprawozdawcze za rok 2013

Walne Zebranie Sprawozdawcze za rok 2013

W dniu 07.03.2014r. w Urzędzie Gminy w Trzebielinie odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawcze za rok 2013. Swoją obecnością zaszczycili nas:
Komendant Powiatowy PSP - st. bryg. Lech Chrostowski
Sekretarz Gmiony Trzebielino - Danuta Maliszewska
Sotys Trzebielina - Irena Andrys
Sotys Dolna - Janina Marcula-Kamińska
oraz druhny i druhowie OSP Trzebielino..

Podczas tego zebrania została podsumowana działalność OSP za rok 2013r.

Rok 2013r. zapisał się w naszych statytykach bardzo pracowicie , gdyż zanotowaliśmy 14 wypadków drogowych,  7 pożarów , 9 wyjazdów do usuwania os i szerszeni oraz 15 wyjazdów do innych zdarzeń.

Na dzień dzisiejszy nasza jednostka, ma 31przeszkolonych druhów, mogących uczestniczyć w akcjach ratowniczo-gaśniczych.

Ten rok zapisał się także pod znakiem współpracy z młodzieżą. Członkowie brali czynny udział w zawodach sprawnościowych oraz sportowo-pożarniczych. Został także przeprowadzony wraz ze współpracującą szkołą konkurs Wiedzy Pożarniczej.

Druhowie naszej jednostki brali czynny udział w uroczystościach religijno-patriotycznych, tj. warta przy Grobie Pańskim na  Wielkanoc, noszenie baldahimu i chorągwi kościelnych w Boże Ciało i w oktawie tego święta, udział w obchodach gminnych Dnia Strażaka, pokazy wyszkolenia na dożynkach gminnych, udział w spotkaniu opłatkowym w jednostce OSP w Trzebielinie.

 

Walne Zebranie naszej OSP udzieliło absolutorium zarządowi OSP.

Zostały podjętę także ważne decyzje dotyczące rozwoju naszej OSP, w tym m.in.  ocieplenie remizy OSP. Oraz została poruszona kwestia zakupu nowego samochodu ratowniczo-gaśniczego.

Dołącz do nas
Google+