OSP Trzebielino
1% Twojego podatku na sprzęt ratowniczy dla OSP w Trzebielinie

1% Twojego podatku na sprzęt ratowniczy dla OSP w Trzebielinie

Teraz i Ty możesz przekazać 1% Twojego podatku na sprzęt ratowniczy dla OSP w Trzebielinie. Każda złotówka to dla nas szansa, na zakup odpowiedniego sprzętu do ratowania ludzkiego życia i dobytku. Każdy z nas może znaleźć w sytuacji, kiedy będzie potrzebować pomocy. Odpowiedni i sprawny sprzęt to gwarancja szybkiej i skutecznej pomocy. Pomoc wsparta odpowiednim sprzętem usprawnia działania ratownicze zarówno w wypadkach drogowych oraz innych nieszczęściach i kataklizmach.

 

1% podatku to oczywiście nie podstawowa i jedyna forma pozyskiwania funduszy na prawidłowe funkcjonowanie naszej formacji. Kwota pozyskana z 1% nie jest kwotą, która w zupełności wystarczyła by nam na funkcjonowania, ale tym bardziej cenimy każdy przekazany procent na nasze potrzeby i zapewniamy, że fundusze te dysponowane są w sposób przemyślany i rzetelny.

KRS 0000116212
OSP Trzebielino
ul.Pomorska 14,
77-235 Trzebielino

Dołącz do nas
Google+