OSP Turośń Kościelna
650 rzeczy z włamań odzyskanych, policja prosi o kontakt

650 rzeczy z włamań odzyskanych, policja prosi o kontakt

Prosze o przekazywanie tej informacji dalej

Żagańscy policjanci nadal docierają do właścicieli ponad 650 odzyskanych rzeczy, pochodzących z włamań, do których doszło w okresie od listopada 2012 r. do kwietnia br. Pokrzywdzeni z terenu powiatu bolesławieckiego, zgorzeleckiego i głogowskiego proszeni są o kontakt z żagańską komendą:
tel. 68476 32 66 – sierżant sztabowy Paweł Deliowski
tel. 68476 32 60 – sekretariat Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego KPP Żagań.

Szajka, rozbita przez żagańskich mundurowych, włamywała się do garaży, pomieszczeń gospodarczych, piwnic i altanek działkowych na terenie powiatów: żagańskiego, nowosolskiego, wschowskiego, zielonogórskiego, bolesławieckiego, zgorzeleckiego i głogowskiego

 

http://www.istotne.pl/a9416.php.

Dołącz do nas
Google+