OSP Kalembina
Koniec roku/kalendarze na 2014 rok

Koniec roku/kalendarze na 2014 rok

Podziękowanie za wspieranie naszej jednostki i przyjęcie druhów w domach

Zarząd i członkowie OSP Kalembina dziękują wszystkim mieszkańcom naszej miejscowości i nie tylko za życzliwe przyjęcie naszych druhów i wsparcie ochotniczego pożarnictwa naszej jednostki. Mamy nadzieję że w przyszłym roku również zobaczycie nas w swoich domach z kalendarzami.

Do Siego Roku.

 

Jednak na tym nie koniec. Naszą jednostkę można wesprzeć również odpisując 1% ze swojego zeznania podatkowego (informacja znajduje się na odwrocie kalendarza):

DRUHNY I DRUHOWIE

oraz sympatycy OSP

ROZPOCZYNA SIĘ KAMPANIA 1%

TRWA DO KOŃCA KWIETNIA.

NA ROZLICZENIE SIĘ Z URZĘDEM SKARBOWYM MAMY DUŻO CZASU

PAMIĘTAJ O SWOJEJ JEDNOSTCE

ZACHĘĆ PRZYJACIÓŁ I NAJBLIŻSZYCH,

PRZY SKŁADANIU PIT-u WPISZ NUMER

KRS 0000116212

Pamiętajmy, że 1% i tak jest należny Państwu.

Przekazując swój 1% dla Związku OSP RP to my mamy możliwość zdecydowania na jaki konkretny cel go przeznaczymy. Wpłata na Związek OSP RP nie jest darowizną. Przekazujemy pieniądze, które i tak stanowią podatek należny Państwu – i to my zadecydujemy czy przekażemy je Skarbowi Państwa, czy na swoją jednostkę. Nawet niewielką kwotę warto przekazać dla Związku OSP RP, z wielu kilkuzłotowych wpłat możemy uzbierać znaczącą sumę.

Pozyskane środki w każdym roku Związek OSP RP zgodnie z regulaminem „1% podatku dla Związku OSP RP” przekaże jednostkom ochrony przeciwpożarowej na cele ochrony przeciwpożarowej zgodnie z wskazanym przez podatnika celem szczegółowym.

„1% podatku na rzecz Związku OSP RP” –wystarczy, że wpiszesz NR KRS 0000116212 do swojej deklaracji podatkowej. Przykładowy wzór części deklaracji dotyczącej wniosku: w rubryce „Cel szczegółowy 1%” wpisać OSP w Kalembinie; 38-124 Wiśniowa; woj. podkarpackie, w rubryce „Wyrażam zgodę” wstawiamy (X) krzyżyk w kratce

Dołącz do nas
Google+