OSP Kalembina
Piknik z okazji Dnia Rodziny

Piknik z okazji Dnia Rodziny

W niedzielę 23 czerwca na stadionie sportowym w Wiśniowej odbył się Piknik z okazji Dnia Rodziny zorganizowany przez Żłobek Samorządowy w Wiśniowej wraz z Radą Rodziców oraz Radę Rodziców Zespołu Szkolno - Przedszkolnego.

Na tym wydarzeniu pojawiała się nasza jednostka wraz z przedstawicielami MDP. Oprócz nas obecny był także zastęp GBARt Iveco 561[R]23 z JRG Strzyżów. 

Wszyscy uczestnicy pikniku mogli zapoznać się z naszą pracą, obejrzeć sprzęt strażacki, przymierzyć ubrania w jakich bierzemy udział w akcjach ratowniczo-gaśniczych. Największa oczywiście atrakcją było lanie wodą do celu i rywalizacja na kilku elementach toru do zawodów MDP. W rywalizacji dzieci zwyciężył nasz młody druh Sebastian. Wszyscy ci którzy wystartowali w zmaganiach otrzymali upominki od organizatorów a ci co odwiedzili nasz pojazd drobne słodkości. 

Serdecznie dziękujemy organizatorom za zaproszenie i oczywiście polecamy się na przyszłość. 

Młodzieży z MDP (Franek, Filip i Sebastian) dziękujemy za wsparcie a wszystkim dzieciom życzymy udanych i bezpiecznych wakacji i zachęcamy do wstępowania w szeregi naszej Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej

Fot. Własne - więcej w wpisie na Facebooku

Dołącz do nas
Google+