OSP Kalembina
1,5 % podatku dla OSP Kalembina

1,5 % podatku dla OSP Kalembina

Tym razem można przekazać 1,5 % podatku na rzecz OSP Kalembina!

Jeżeli chcecie nas wesprzeć tą formą pomocy to bardzo zachęcamy do tego. Możecie mieć w ten sposób wpływ na poprawę bezpieczeństwa w swojej okolicy! 🚒

Garść informacji praktycznych odnośnie rozliczenia PIT:

  • ROCZNE DEKLARACJE PODATKOWE MOŻNA SKŁADAĆ DO 30 kwietnia 2023.
  • Natomiast od 15 lutego 2023 na Portalu Podatkowym (podatki.gov.pl), będzie czekał dla Ciebie wstępnie przygotowany Twój e-PIT 2022. W Programie e-pity możesz bezpiecznie wczytać Twój e-PIT, sprawdzić i wysłać e-PIT. Po prostu.
  • usługa "Twój e-PIT" jako odbiorcę 1,5% podatku wskaże automatycznie organizację pożytku publicznego wybraną w ubiegłorocznym rozliczeniu. Tak więc jeżeli przed rokiem wskazaliście naszą jednostkę i chcecie to zrobić również teraz to w formularzu nic w tym zakresie nie zmieniacie, a Wasze 1,5% trafi do nas. Jeżeli jednak w ubiegłym roku wskazaliście inną organizację, a w obecnym chcielibyście wesprzeć nas to musicie zmienić udostępniony formularz.
  • jeśli po raz pierwszy zdecydujecie się przekazać 1,5% podatku dla OSP Kalembina to w zeznaniu podatkowym jak OPP wybierz:

ZWIĄZEK OCHOTNICZYCH STRAŻY POŻARNYCH RP

NR KRS: 0000116212

Jako informację uzupełniającą wpisz:

OSP w Kalembinie; 38-124 Wiśniowa; woj.podkarpackie 

GARŚĆ INNYCH INFORMACJI dotyczących rozliczeń podatkowych na stronie e-pity :

  • https://www.e-pity.pl/
  • https://www.e-pity.pl/twoj-e-pit/
  • https://www.e-pity.pl/jak-wypelnic-rozliczyc-pita/
  • https://www.e-pity.pl/do-kiedy-pit/

Już teraz dziękujemy za wszelkie wsparcie dla nas 1,5% NIC nie kosztuje. Jeśli nie przekażemy komuś tej kwoty trafi ona do budżetu Państwa. A dlaczego ma tam trafiać skoro może zostać tu u nas i w jakiś sposób przydać się każdemu?

Wspomóc naszą jednostkę można również poprzez wpłatę darowizny na konto bankowe:

61 9168 1043 4200 2046 2000 0010

Ochotnicza Straż Pożarna w Kalembinie

Kalembina 52

38-124 Wiśniowa

W tytule przelewu prosimy wpisać ,,Na cele statutowe"

Dołącz do nas
Google+