OSP Kalembina
Wsparcie

Wsparcie

Wygląda na to, że w ostatnim czasie byliśmy bardzo grzeczni :)

Kilka firm i instytucji wsparło naszą działalność i przekazało nieodpłatnie niżej wymieniony sprzęt.

  •  Dziękujemy Hurtownia Instalacyjna Wod-Kan-Gaz CETEL za przekazanie prądownicy hydrantowej, redukcja 110/75, haku do włazów pokryw studni, klucza uniwersalny do hydrantów i nasad
  •  Dziękujemy Wektor - producent sprzętu ostrzegawczego dla robót drogowych za przekazanie trzech ostrzegawczych lamp drogowych. 
  •  Dziękujemy ERMET Sp. J Piotr Pięta i Wspólnicy za przekazanie narzędzi ogrodowych w postaci grabi, siekier itp. 
  • Dziękujemy Ziemovit - niech żyje ogród za przekazanie kilkunastu sztuk specjalistycznych gaśnic do walki z owadami błonkoskrzydłymi (przydadzą się w następnym sezonie) 
  •  Dziękujemy firmie Baseus Polska za przekazanie kabli oraz ładowarki do urządzeń mobilnych. 
  •  Dziękujemy firmie SPLAST Sp. z o.o. z Krosna za przekazanie profesjonalnego zestawu sprzątającego. 

Ponadto kilka miesięcy temu otrzymaliśmy dofinansowanie z Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych "TUW" za które zakupiliśmy motopompę Honda SST80 wraz z osprzętem (+ 2 nasady z gwintem wewnętrznym, smok ssawny skośny 75 i wąż ssawny 75 o długości 5m). Dziękujemy za pozytywną odpowiedź pani dyrektor oddziału regionalnego TUW z Rzeszowa. (We wspomnianej firmie są od kilkunastu lat ubezpieczone nasze pojazdy). 

Serdecznie dziękujemy za okazane wsparcie. Pozyskany sprzęt przyczyni się do poprawy bezpieczeństwa, skuteczności działań strażaków pracujących na miejscu akcji ratowniczo - gaśniczych a zestaw sprzątający pozwoli w należytym porządku utrzymać czystość w budynku remizy :)

Dołącz do nas
Google+