OSP Kalembina
1% podatku dla OSP Kalembina

1% podatku dla OSP Kalembina

Jeżeli chcecie nas wesprzeć tą formą pomocy to bardzo zachęcamy do tego. Możecie mieć w ten sposób wpływ na poprawę bezpieczeństwa w swojej okolicy!

Garść informacji praktycznych odnośnie rozliczenia PIT:

  • ROCZNE DEKLARACJE PODATKOWE MOŻNA SKŁADAĆ DO 2 maja 2022.

Natomiast od 15 lutego 2022 na Portalu Podatkowym (podatki.gov.pl), będzie czekał dla Ciebie wstępnie przygotowany Twój e-PIT 2021. W Programie e-pity możesz bezpiecznie wczytać Twój e-PIT, sprawdzić i wysłać e-PIT. Po prostu.

  • usługa "Twój e-PIT" jako odbiorcę 1% podatku wskaże automatycznie organizację pożytku publicznego wybraną w ubiegłorocznym rozliczeniu. Tak więc jeżeli przed rokiem wskazaliście naszą jednostkę i chcecie to zrobić również teraz to w formularzu nic w tym zakresie nie zmieniacie, a Wasz 1% trafi do nas. Jeżeli jednak w ubiegłym roku wskazaliście inną organizację, a w obecnym chcielibyście wesprzeć nas to musicie zmienić udostępniony formularz.
  • Jeśli po raz pierwszy zdecydujecie się przekazać 1% podatku dla OSP Kalembina to w zeznaniu podatkowym jak OPP wybierz:

ZWIĄZEK OCHOTNICZYCH STRAŻY POŻARNYCH RP

NR KRS: 0000116212

Jako informację uzupełniającą wpisz:

OSP w Kalembinie; 38-124 Wiśniowa; woj.podkarpackie 

GARŚĆ INNYCH INFORMACJI dotyczących rozliczeń podatkowych na stronie e-pity :

  • https://www.e-pity.pl/pity-2021/
  • https://www.e-pity.pl/pity-2022/zmiany-w-rozliczeniu-pit-za-2021-rok-pity-2022/
  • https://www.e-pity.pl/do-kiedy-pit/

Już teraz dziękujemy za wszelkie wsparcie dla nas. 1% NIC nie kosztuje. Jeśli nie przekażemy komuś tej kwoty trafi ona do budżetu Państwa. A dlaczego ma tam trafiać skoro może zostać tu u nas i w jakiś sposób przydać się każdemu?

Dołącz do nas
Google+