OSP Kalembina
1% podatku dla OSP Kalembina

1% podatku dla OSP Kalembina

Jeżeli chcecie nas wesprzeć tą formą pomocy to zachęcamy i już teraz serdecznie dziękujemy. Możecie mieć w ten sposób wpływ na poprawę bezpieczeństwa w swojej okolicy!

Garść informacji praktycznych odnośnie rozliczenia PIT:

  • roczne deklaracje podatkowe można składać od 15 lutego do 30 kwietnia 2021 roku. Na ewentualny zwrot podatku fiskus będzie miał 45 dni. Jeżeli złożycie deklaracje przed 15 lutego, to termin ten liczyć się będzie od tej właśnie daty.
  •  usługa "Twój e-PIT" jako odbiorcę 1% podatku wskaże automatycznie organizację pożytku publicznego wybraną w ubiegłorocznym rozliczeniu. Tak więc jeżeli przed rokiem wskazaliście naszą jednostkę i chcecie to zrobić również teraz to w formularzu nic w tym zakresie nie zmieniacie, a Wasz 1% trafi do nas. Jeżeli jednak w ubiegłym roku wskazaliście inną organizację, a w obecnym chcielibyście wesprzeć nas to musicie zmienić udostępniony formularz.
  •  jeżeli jesteś emerytem/rencistą, to żeby przekazać 1% podatku wybranej organizacji powinieneś wypełnić krótki formularz PIT-OP, w którym wskazujesz jedynie KRS organizacji i cel szczegółowy, jaki chciałbyś wesprzeć. Nie musisz wypełniać całego zeznania podatkowego od nowa ;)

GARŚĆ INNYCH INFORMACJI dotyczących rozliczeń podatkowych - LINK!!!  (kliknij w słowo LINK i automatycznie zostaniesz przeniesiony do odpowiedniej strony)

PRZYKŁAD WYPEŁNIENIA DEKLARACJI PODATKOWEJ NA DOŁĄCZONEJ GRAFICE!!!

Dołącz do nas
Google+