OSP Kalembina
1% podatku dla OSP Kalembina

1% podatku dla OSP Kalembina

MY DAJEMY Z SIEBIE 100%, A PROSIMY O 1%

Trwa okres rozliczeniowy podatku dochodowego za rok 2016, a wraz z nim możliwość przekazania 1% naszego podatku na rzecz organizacji pożytku publicznego, który potrwa do 2 maja. Wykorzystajmy możliwość przeznaczenia środków na poprawę naszego wspólnego bezpieczeństwa. Rozwój cywilizacyjny oraz matka natura niosą coraz więcej zagrożeń, a pokonanie ich wymaga od nas strażaków coraz wyższych umiejętności i wyposażenia w coraz to nowszy i specjalistyczny sprzęt.

1% podatku przekazany na rzecz Ochotniczej Straży Pożarnej w Kalembinie to Wasz osobisty wkład w bezpieczeństwo i ochronę przeciwpożarową. Wszystkie kwoty uzyskane przez naszą jednostkę z tego tytułu zostaną przeznaczone na zakup sprzętu ratowniczo – gaśniczego tak potrzebnego i niezbędnego dla ratowania życia, zdrowia i mienia.

1% TO TAK NIEWIELE, A MOŻE URATOWAĆ CZYJEŚ ŻYCIE

~~~przykładowy wzór (jak wypełnić) części deklaracji dotyczącej przekazania 1% na rzecz naszej OSP na zdjęciu~~~

Dołącz do nas
Google+