OSP Hermanowa

Strażacki turniej tenisa stołowego

W sobotę 28 marca sala gimnastyczna Zespołu Szkół im. Szarych Szeregów w Chmielniku była miejscem zmagań strażaków z gmin Tyczyn oraz Chmielnik w turnieju tenisa stołowego.

Z gminy Tyczyn wystartowały drużyny reprezentujące jednostki OSP Hermanowa, Tyczyn i Kielnarowa, natomiast z gminy Chmielnik wystartowały drużyny reprezentując jednostki OSP Chmielnik, Zabratówka, Błędowa Tyczyńska – Krzywa, Błędowa Tyczyńska – Wieś i Wola Rafałowska. Nad sprawnym przebiegiem zawodów czuwała komisja sędziowska, której przewodził Pan Ryszard Rząsa.

Drużyny zostały podzielone na dwie grupy Tyczyn i Chmielnik. W grupach mecze rozgrywano systemem każdy z każdym. Drużyny, które zajęły pierwsze miejsce w swoich grupach zagrały o finał. Natomiast drużyny z drugich miejsc zagrały mecz o trzecie miejsce.

Klasyfikacja końcowa grup przedstawiała się następująco:

Grupa I Tyczyn:
1. OSP Tyczyn
2. OSP Hermanowa
3. OSP Kielnarowa

Grupa II Chmielnik:
1. OSP Zabratówka
2. OSP Chmielnik
3. OSP Błędowa Tyczyńska – Krzywa
4. OSP Błędowa Tyczyńska – Wieś
5. OSP Wola Rafałowska

W meczu o trzecie miejsce nasza jednostka mierzyła się z zawodnikami z jednostki OSP Chmielnik. Lepszymi w tej rywalizacji okazali się gospodarze turnieju zwyciężając naszą drużynę w stosunku 4-1.

W finale spotkały się drużyny z OSP Tyczyn i OSP Zabratówka. Druhowie z Zabratówki po zaciętym i wyrównanym meczu pokonali zawodników z OSP Tyczyn 3-2 zwyciężając w całym turnieju.

Po zakończonych zawodach Prezes Zarządu Oddziału Gminnego w Chmielniku druh Bogdan Krużel oraz Komendant Gminny Zarządu Oddziału Gminnego w Tyczynie druh Janusz Skoczylas wręczyli zespołom nagrody w postaci pucharów i dyplomów.

Nasza drużyna wystąpiła w składzie Jan Słowik, Miłosz Borowiec, Dominik Skoczylas oraz Mateusz Skoczylas.

Dołącz do nas
Google+