OSP Rzeszów-Słocina
110 lat OSP Rzeszów - Słocina

110 lat OSP Rzeszów - Słocina

W 2011 roku Ochotnicza Straż Pożarna Rzeszów - Słocina obchodziła 110 rocznicę założenia jednostki.

W 2011 roku Ochotnicza Straż Pożarna Rzeszów - Słocina obchodziła 110 rocznicę założenia jednostki.Uroczystość rozpoczęto mszą świętom po której odbył się przemarsz  na plac za budynkiem remizy, gdzie odbyło się przywitanie wszystkich gości i uroczysty apel. Podczas apelu wielu strażaków OSP Słocina zostało odznaczonych i wyróżnionych. W trakcie apel również zabrali głos zaproszeni goście. Po zakończeniu uroczystego apelu przybyli goście zostali zaproszeni na poczęstunek.

W uroczystości wzięło udział 8 jednostek OSP z miasta Rzeszowa, przedstawiciel PSP na czele z Komendantem Miejskim ,a także przedstawiciele ZOSP  

Dołącz do nas
Google+