OSP Handzlówka
Solarna trasa rowerowo - spacerowa w Handzlówce

Solarna trasa rowerowo - spacerowa w Handzlówce

Od 3 dni walczymy o środki finansowe dla Handzlowskiej solarnej trasy rowerowo-spacerowej. Trasa będzie pierwszym szlakiem w powiecie łańcuckim wyposażonym w stanowisko z ładowarką solarną, umożliwiającą ładowanie urządzeń m.in. tabletów, laptopów, smartfonów i telefonów oraz kilkoma ławkami wypoczynkowymi i stojakami rowerowymi umieszczonymi w najpiękniejszych zakątkach miejscowości z wspaniałymi widokami.

Kwota, która została przyznana na solarną trasę w Handzlówce przez Fundację BZ WBK, może być jednak większa niż 4 tys. zł. Żeby tak się stało, projekt musi wygrać głosowanie internautów, które potrwa do 6 września br. Każdy może oddać głos i zdecydować, która z organizacji otrzymać ma dodatkowe nagrody wysokości: 5 tys. zł., 3,5 tys. zł. oraz 2 tys. zł.
Aby zagłosować, należy:
wejść na stronę www.bzwbk.pl/informacje-o-banku/granty/zasady.html
wybrać listę dofinansowanych projektów (na czerwono) wybrać na mapie województwo podkarpackie i zagłosować na projekt: "Solarna trasa rowerowa w Handzlówce" (3 od góry). Następnie podajemy adres e-mail, na który przyjdzie nam wiadomość i która musimy potwierdzić w swoim mailu.
Obecnie jesteśmy na 12 miejscu wśród 300 projektów w Polsce. Pieniądze otrzyma tylko najlepsza trójka. W osiągnięciu celu musisz pomóc nam i ty. Sami nie damy rady. Mój pomysł na zwycięstwo jest następujący: Niech każda osoba odda tyle głosów ile ma kont mailowych prywatnych lub służbowych (interia.pl, wp.pl. onet.pl, tlen.pl, itp.) Następnie jeśli każdy z nas namówi kolejne 3 osoby, a one kolejne 3 itd. To wtedy uda nam się!! To zajmie wam może kilka minut, a my w zamian za wasz trud zapraszamy na relaks do Handzlówki
Konkurs grantowy "Tu mieszkam, tu zmieniam" - Bank Zachodni WBK - Zasady
Weź udział w konkursie grantowym “Tu mieszkam, tu zmieniam” i wygraj nawet 20 000 zł na realizację swojego pomysłu.
bzwbk.pl

Dołącz do nas
Google+