OSP Praszka
Przyjazd fabrycznie nowego samochodu Mercedes do OSP w Praszce

Przyjazd fabrycznie nowego samochodu Mercedes do OSP w Praszce

W czwartkowe popołudnie odebraliśmy od firmy "bocar" fabrycznie nowy samochód ratowniczy Mercedes-Benz GBA 4,5/16

Kierowcy OSP oraz delegacja Zarzadu OSP wybrała sie na odbiór samochodu po zabudowie sprzętu oraz dokonane zostało dodatkowe szkolenie z obsługi pojazdu i urzadzeń. W godzinach południowych do ostatecznego odbioru samochodu dołączył Burmistrz Praszki z Komendantem Gminnym i Wiceprezesem OSP w Praszce. Po dokonaniu czynności i formalności udaliśmy się w drogę do strażnicy OSP w Praszce. 

Pierwsza jednostka w gminie Praszka - OSP Strojec Przywitała nowy samochód w Gminie, a nasz Naczelnik OSP w zamian wręczył symbolicznie Formularz Wniosku o udzielenie dotacji do zakupu samochodu, gdyż teraz OSP w Strojcu planuje zakupić fabrycznie nowy lekki samochód ratowniczy.

Po dojeździe do Praszki rozległy sie syreny pożarnicze a przed strażnicą czekali witający samochód mieszkańcy Praszki.

Bardzo miłą niespodziankę zrobili nam druhowie z OSP w Masłowicach - którzy również przyjechali powitać nowy nabytek mieszkańców Praszki.

Dziekujemy wszystkim którzy przyczynili się do zakupu samochodu. Na pierwszym miejscu mieszkańcom Praszki, dzięki którym możliwe stało sie zgromadzenie kapitału własnego, Burmistrzowi Praszki i Radzie Miejskiej za dofinansowanie, Komendzie Głównej PSP oraz Związkowi OSP RP za udzielone dotacje do zakupu samochodu.

Dołącz do nas
Google+