OSP Praszka
Oszukuje "na strażaka" - artykuł w gazecie KULISY POWIATU

Oszukuje "na strażaka" - artykuł w gazecie KULISY POWIATU

W dzisiejszym wydaniu tygodnika KULISY POWIATU ukazał się artykuł o handlarzu który oszukując mieszkańców podawał się za strażaka OSP i oferował kalendarze kominiarskie

4 października o godz. 17:15 zostaliśmy powiadomieni przez mieszkankę Praszki o FAŁSZYWYM STRAŻAKU który sprzedawał kalendarze kominiarskie na osiedlu Kopernika.

Członkowie Zarządu OSP udali się tam - w drugiej klatce bloku 10D handlarz oszukiwał naszych mieszkańców. (foto1) Po dłuższej wymianie zdań domokrążca opuścił osiedle samochodem na rejestracjach powiatu łódzkiego wschodniego. Przed godziną 19:00 kolejne wezwanie do bloku Kościuszki 17, niedaleko zaparkowany był pojazd z Koluszek (foto) a handlowiec został odnaleziony w bloku Mickiewicza 2.
Ochotnicza Straż Pożarna w Praszce podejmie kroki zawiadamiając o możliwości popełnienia przestępstwa przez przedstawiciela firmy handlującej kalendarzami.

Pełen artykuł w dzisiejszym wydaniu KULIS POWIATU - Kluczbork Olesno. Ochotnicza Straż Pożarna w Praszce dziekuje redakcji za zainteresowanie tematem i pomoc w nagłośnieniu oszustwa.

Dołącz do nas
Google+