OSP Wódka
Identyfikacja wizualna OSP Wódka

Identyfikacja wizualna OSP Wódka

Po ostatnim naszym wpisie dostałem sporo wiadomości na facebooku odnośnie naszego logo. Już wszystko wyjaśniam...

Powstało dość spontanicznie bo na potrzeby zawodów sportowo pożarniczych w 2012 r. a dokładnie jako nadruk na koszulki. Podczas zawodów odebraliśmy mnóstwo pozytywnych opinii na temat logo.A później to już poszło z górki...Okleiliśmy samochód, niedawno stworzyliśmy 2 breloczki, które sprzedajemy jako cegiełki. Zebrane pieniądze chcemy przeznaczyć na remont zewnętrznej elewacji remizy.
Na samym końcu(bo w trakcie remontu salki przy remizie) postanowiliśmy, że na głównej ścianie też zamieścimy logo.
W pierwszej wersji miało być tylko namalowane, ale doszliśy do wniosku, że forma przestrzenna zrobi lepsze wrażenie. Wybraliśmy styrodur jako materiał podstawowy. Od dołu logo podświetliliśmy ledami. Prezentuje się naprawdę fajnie a ludziom na jego widok uśmiechają się buźki:]

Na wiosnę-jak już uda nam się odnowić zewnętrzą elewację-chcemy na jej froncie umieścić dużo większą wersję naszego logo, które tym razem podświetlić chcemy reflektorem. 3majcie kciuki!

O postępach będziemy informować na bieżąco na facebookowym profilu naszej miejscowości. Są tam 2 albumy związane z OSP systematycznie aktualizowane. Jeden związany z remontem a drugi z bieżącymi wydarzeniami w jednostce.

 

Dołącz do nas
Google+