OSP Czeska Wieś
05/2020 Poszukiwania zaginionej 70-latki w Michałowie w gminie Olszanka"

05/2020 Poszukiwania zaginionej 70-latki w Michałowie w gminie Olszanka"

We wtorek 16 czerwca o godzinie 23.43 zostaliśmy zadysponowani przez Komendę Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Brzegu do poszukiwań 70-letniej kobiety w miejscowości Michałów powiat brzeski gmina Olszanka

We wtorek 16 czerwca o godzinie 23.43 zostaliśmy zadysponowani przez Komendę Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Brzegu do poszukiwań 70-letniej kobiety w miejscowości Michałów powiat brzeski gmina Olszanka.

Około 4.00 zakończyliśmy działania, na wyznaczonym terenie nie odnaleziono osoby poszukiwanej.

– rano nastepnego dnia wpłynęła do informacja o zakończeniu działań poszukiwawczych przez policję na prośbę rodziny

W poszukiwaniach brały udział zastępy straży pożarnej z JRG Brzeg, JRS OSP Skarbimierz, OSP Michałowice, OSP Czeska Wieś i brzeska policja.

Foto: JRS OSP Skarbimierz

Dołącz do nas
Google+