OSP Marki
Dzień Otwarty w Remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Markach

Dzień Otwarty w Remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Markach

Niespełna rok temu, po ponad 20 latach nieobecności, Ochotnicza Straż Pożarna odrodziła się w naszym mieście. Dzięki grupie zapaleńców i życzliwych ludzi, w ciągu kilku miesięcy marecka OSP ponownie zameldowała się w strukturach ochrony przeciwpożarowej w powiecie, uzyskała odpowiednią gotowość bojową i na dobre rozpoczęła swoją działalność operacyjną. Pozyskaliśmy wozy bojowe, niezbędny sprzęt i wyposażenie oraz budynek, w którym kończą się właśnie prace remontowo-adaptacyjne.

W tym roku, w 130-lecie istnienia ochrony przeciwpożarowej w Markach, mamy zaszczyt zaprosić wszystkich, a w szczególności mieszkańców Marek na Dzień Otwarty w naszej nowej Remize.

Nasi Druhowie spędzili długie godziny na pracach budowlanych i remontowych części budynku przy ul. Dużej 1B, a ich efekty są już bardzo widoczne. Nadszedł czas, że możemy pochwalić się naszym drugim domem oraz odwdzięczyć się mieszkańcom za okazane nam wsparcie.

Dzień Otwarty w Remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Markach oraz Piknik Rodzinny z okazji Dnia Dziecka zakończony potańcówką na dechach odbędzie się 31 maja (sobota) przy ul. Dużej 1B (obok Szkoły Podstawowej nr 4). Start o godz. 14:00.

Zachęcamy do śledzenia wydarzenia na portalu Facebook, gdzie znajdziecie Państwo wiele informacji oraz zdjęć m.in. z remontu naszej remizy.

Dołącz do nas
Google+