OSP Marki
Ślubowanie Pierwszych Członków Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej

Ślubowanie Pierwszych Członków Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej

Marki - Pałac Braci Briggs, Piłsudskiego 96

29 Marca 2014 to bardzo ważna data dla Reaktywowanej Jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Markach, tego dnia odbyło się ślubowanie pierwszych członków Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej Reaktywowanej OSP Marki.

Na ślubowaniu pojawili się zaproszeni goście:
Prezes Zarządu Powiatowego OSP Druh Wiesław Gręda
Komendant Powiatowy PSP st.bryg. Jacek Pietranik
Zarząd oraz członkowie OSP Marki 
Rodzice oraz opiekunowie członków MDP

O godzinie 17.00 po zebraniu się wszystkich Druh Prezes przywitał gości następnie Opiekun MDP złożył Meldunek Prezesowi Zarzadu Powiatowego OSP o gotowości Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej do uroczystości ślubowania.
Po złożeniu meldunku padła komenda " BACZNOŚĆ - do ślubowania". Po rocie ślubowania nastąpiło przemówienie zaproszonych gości. 

Po uroczystości ślubowania zaproszeni goście udali się do sali obok gdzie trwały przygotowania do Zebrania Walnego Sprawozdawczego natomiast Młodzieżówka zrobiła sobie pamiątkowe zdjęcie wraz z rodzicami, po sesji zdjęciowej Opiekun porozmawiał z rodzicami o planach rozwoju MDP na ten rok.

Wszystkim tym którzy pojawili się na ślubowaniu w imieniu członków MDP Serdecznie Dziękuję ale także swojej drużynie gratuluję zapału do kontynuowania tradycji naszej jednostki, pogłebiania wiedzy z zakresu ochrony przeciwpożarowej i ciężkiej pracy na rzecz Naszej OSP. Jesteście NAJLEPSI !!!

Ślubowane osoby to:
Klaudia Chmielewska
Karolina Staszak
Rafał Pękul
Jakub Orzeł 
Bartosz Skibiński
Damian Łupiński
Sebastian Sut
Marcin Barnat

Dołącz do nas
Google+