OSP Marki
Z wizytą u najmłodszych

Z wizytą u najmłodszych

Wizyta w Niepublicznym Przedszkolu "Dziecięcy Raj" w Markach

W piątek 21 marca nasz zastęp 687[M]36, na zaproszenie Dyrekcji i Grona Pedagogicznego Niepublicznego Przedszkola "Dziecięcy Raj" w Markach, udał się z gościnną wizytą do najmłodszych mieszkańców naszego miasta.

Na wstępie odbyła się krótka pogadanka z dziećmi na temat pracy strażaków i bezpiecznych zachowań w różnych sytuacjach, z którymi mogą się zetknąć w życiu codziennym. Nasi strażacy odpowiadali na pytania dzieci, które chciały m.in. wiedzieć jak wygląda nasza praca i jakim sprzętem dysponujemy. Po pogadance nadeszła pora na realne zapoznanie się z naszym wyposażeniem i niespodziankę.

Jako, że pogoda dopisywała więc po wyjściu na zewnątrz dzieci najpierw zobaczyły wyposażenie naszego wozu bojowego, a później mogły osobiście zwiedzić jego wnętrze. Po oględzinach i zwiedzaniu przyszła pora na największą atrakcję tego dnia. W ruch poszło nasze szybkie natarcie i każde z dzieci mogło choć przez chwilę poczuć się jak prawdziwy strażak w działaniu.

Nie mogło oczywiście zabraknąć wspólnych podziękowań i wymiany prezentów, a całe spotkanie zakończyło się wspólną grupową fotografią.

W imieniu mareckiej Ochotniczej Straży Pożarnej bardzo serdecznie dziękujemy za zaproszenie i wspólnie spędzony czas w miłej atmosferze Dyrekcji, oraz całemu Gronu Pedagogicznemu Niepublicznego Przedszkola "Dziecięcy Raj". Liczymy na to, że tego typu spotkania wejdą na stałe do kalendarza i będą owocowały dalszą współpracą. 

Dołącz do nas
Google+