OSP Marki
Dbamy o swoje bezpieczeństwo

Dbamy o swoje bezpieczeństwo

Modernizacje naszego pierwszego wyjazdowego 687[M]36.

Mając na uwadze poprawę widoczności naszego pierwszego wyjazdowego IVECO Magirus 687[M]36, a tym samym poprawę bezpieczeństwa naszych strażaków chcemy zaprezentować wynik pracy naszych Druhów, którzy w ostatnich dniach wykonali pierwsze modernizacje w zakresie oświetlenia ostrzegawczego w oparciu o produkty firmy PROTECH MICRO Systemy elektroniczne.

Na masce zostały zamontowane stroboskopy LED, zestaw SELIS 4F, natomiast na tylnej ścianie zamontowano 2 sztuki stroboskopów LED, obrysówka OBS 1. Te ostatnie światła są bardzo ciekawe ze względu na fakt, że w normalnych warunkach drogowych, przy włączonych światłach są to zwykłe obrysówki w kolorze czerwonym, natomiast po załączeniu świateł uprzywilejowania zmieniają się w stroboskopy o barwie niebieskiej.

Jak wygląda efekt końcowy możecie zobaczyć sami i ocenić - my jesteśmy bardzo zadowoleni, bo widoczność naszego samochodu znacząco się poprawiła co wpływa na bezpieczeństwo naszych strażaków zarówno w trakcie dojazdu jak i działań na miejscu zdarzenia. W planach są jeszcze dalsze modernizacje, o czym na bieżąco będziemy informować.

A tak prezentuje się w warunkach nocnych.

Dołącz do nas
Google+