OSP Marki
Prośba o wsparcie

Prośba o wsparcie

Informacja dla wszystkich chętnych, którzy chcieli by wesprzeć finansowo odbudowę gotowości bojowej naszej jednostki po kradzieży sprzętu w nocy z 22 na 23 listopada 2013 roku.

Bardzo dziękujemy wszystkim za wsparcie duchowe jakiego nam udzielono po włamaniu do naszej strażnicy i kradzieży sprzętu, który służył nam w trakcie działań ratowniczo-gaśniczych.

Na prośbę ludzi o wielkich sercach, którzy chcą pomóc finansowo w tych trudnych chwilach naszej jednostce Ochotniczej Straży Pożarnej w Markach w jak najszybszym odzyskaniu pełnej gotowości bojowej, został uruchomiony specjalny numer rachunku, na który można dokonywać dobrowolnych wpłat na zakup nowego sprzętu, który jest nam niezbędny do właściwego prowadzenia działań. Poniżej podajemy numer rachunku:

BGŻ 36 2030 0045 1170 0000 0468 9220
Ochotnicza Straż Pożarna w Markach, ul. Duża 1B, 05-270 Marki

Z góry bardzo dziękujemy Wszystkim, którzy nas wesprą za każdą wpłatę - to prośby Mieszkańców naszego miasta wpłynęły na rozpoczęcie zbiórki w tej trudnej dla nas sytuacji, a wsparcie każdego jest nieocenione. Bardzo dziękujemy.

BARDZO WAŻNA INFORMACJA!

W tytule przelewu proszę koniecznie napisać:
DAROWIZNA NA CELE STATUTOWE - Taki tytuł jest bezwzględnie konieczny.

Zwracamy jeszcze uwagę, że jest to jedyny numer rachunku OSP w Markach i na żaden inny, wpłat wspierających naszą jednostkę robić nie należy.

Dołącz do nas
Google+