OSP Marki
Pierwsze przeprowadzki

Pierwsze przeprowadzki

Nasz pierwszy wyjazdowy wreszcie stanął na swoim długo wyczekiwanym miejscu.

Z tygodnia na tydzień nasza remiza zmienia swój wygląd. Może na zewnątrz nie widać zbyt wielu zmian, chociaż w tym tygodniu były wylewane podjazdy, ale za to we wnętrzu dużo się dzieje.

Przez cały czas prowadzone są prace związane ze stawianień ścianek w systemie suchej zabudowy gipsowo-kartonowej w części socjalno-biurowej, a także magazynowej. Obecnie, do wcześniej wykonaneych stelaży, przykręcane są jednostronnie płyty GK, a w bieżacym tygodniu rozpoczęły się również prace związane z wykonaniem instalacji wodnych. Zakład Usług Komunalnych, który jest właścicielem całego budynku, zainstalował już nowy kocioł gazowy, który będzie nam dostarczał ciepłej wody i jednocześnie ogrzewał wszystkie pomieszczenia w budynku. Cały czas nie zwalniamy tempa i kontynuujemy prace. Przed nami jeszcze do wykonania instalacja elektryczna i wentylacyjna, oraz gipsowanie i malowanie ścian. Oczywioście prac do wykonania jest dużo więcej, ale liczymy, że uda nam się je zakończyć przed świętami.

Dzisiaj nastąpił jeden z tych miłych elementów prac i nasz pierwszy wyjazdowy GBA 687[M]36 wjechał i zaparkował na swoim docelowym miejscu postojowym w nowej części garażowej. Trzeba przyznać, że prezentuje się na nim pięknie i cieszy nas, a tym samym mobilizuje do dalszej wytężonej pracy.

Dołącz do nas
Google+