OSP Marki
Nasze nowe wcielenie

Nasze nowe wcielenie

Zabezpieczenie planu zdjęciowego do nowej produkcji filmowej.

W dniu dzisiejszym, po przerwanej alarmem nocy, od wczesnych godzin porannych do późnego wieczora zastęp 687[M]36 mareckiej OSP uczestniczył w zabezpieczeniu planu do nowej produkcji filmowej. Plan filmowy został rozlokowany w leśnych plenerach nad Zalewem Zegrzyńskim na terenie opuszczonego ośrodka wypoczynkowego w miejscowości Białobrzegi.

Początkowo nasze działania ograniczały się do zabezpieczenia przeciwpożarowego kręconych scen z wykorzystaniem materiałów łatwopalnych i pirotechnicznych, w tym również gaszenia płonącego samochodu, natomiast finał dnia bardzo mile zaskoczył nas wszystkich. Zostaliśmy poproszeni o udostępnienie naszego sprzętu i zagrania w jednej z kręconych właśnie scen. Zarówno nasi druhowie jak i sprzęt spisali się doskonale, za co należa się im wielkie podziękowania. 

Na początek zamieszczamy kilka zdjęć z planu zdjęciowego, ale w najbliższym czasie postaramy sie przedstawić dużo szerszą fotorelację z naszych działań i filmowego debiutu. Mamy też nadzieję, że jeśli film wejdzie na ekrany to wszyscy będziecie mogli ocenić nasz aktorski kunszt.

Dołącz do nas
Google+