OSP Marki
Niech się mury pną do góry...

Niech się mury pną do góry...

Czyli ciąg dalszy naszych zmagań z pracami budowlano-remontowymi.

Nic lepiej, jak słowa tej starej piosenki, nie oddaje tego co się aktualnie dzieje w adaptowanym na potrzeby strażnicy mareckiej OSP budynku przy ulicy Dużej 1B w Markach.

Po pracach zbrojarsko-betoniarskich nadszedł wreszcie czas na stworzenie zaplecza socjalno-biurowego, czyli "dla każdego coś miłego". W ubiegłym tygodniu dojechały płyty i stelaże, a w sobotę w ruch poszły przecinarki, wiertarki, młotki oraz inne przydatne narzędzia i nagle dzięki zaangażowaniu i ciężkiej pracy naszych Druhów, na dotychczas wolnej przestrzeni, zaczął wyrastać las stelaży dla systemu suchej zabudowy gipsowo-kartonowej. Nareszcie to co dotychczas było tylko projektancką wizją na papierze, zaczęlo nabierać realnych kształtów. Wczoraj rozpoczęło się już jednostronne płytowanie ścianek i naprawdę wszystko zaczyna układać się w jednorodną całość. 

Bardzo cieszy nas ten widok, chociaż wszyscy doskonale wiemy ile ciężkiej pracy i wylanego potu jeszcze przed nami, ale czego się nie robi wiedząc, że to wszystko dla nas i naszej wygody by móc jeszcze lepiej i sprawniej służyć pomocą mieszkańcom naszego miasta.

Dołącz do nas
Google+